Kategorie
o upadłości i układzie

Upadłość konsumencka Gdynia

Upadłość konsumencka Gdynia. To miasto morza możliwości. Sprawdź jaką pomoc możesz uzyskać w dobie walki z COVID-19

Gdynia pomaga w upadłości konsumenckiej!

W dobie COVID-19 mieliśmy styczność z wieloma zachowaniami, poczynaniami władz, z którymi dotychczas się nie zetknęliśmy. Jest 10 grudnia 2021 r., kolejna fala zachorowań nawiedza Europę i Polskę również. Widmo nowego mutanta o nazwie omikron i kolejnego lockdown’u spędza sen z powiek zarówno przedsiębiorcom jak i ich pracownikom. Właściwie to wszystkim, bo bezpośrednio lub pośrednio każdy odczuwa negatywne skutki. Kolejne ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarcze ściśle wiążą się z pogorszeniem sytuacji obywateli.

Władze Gdyni jak zwykle stawiają czoła wyzwaniu! Uruchomiony wiosną 2020 roku program #gdyńskifalochron nadal funkcjonuje i niesie pomoc tym, którzy jej potrzebują. Jednym z filarów ochronnych gdyńskiego falochronu jest świadczenie pomocy gdyńskim przedsiębiorcom. Wsparcie dla przedsiębiorców bezsprzecznie jest również wsparciem dla pracowników. Szeroki program pomocy zapewnia gdyńskim przedsiębiorcom bezpłatny dostęp do usług doradczych i eksperckich. COVID-19 mimo wszystko zdążył zebrać swoje żniwo. Dlatego chcielibyśmy, aby nasze hasło upadłość konsumencka Gdynia kojarzyło się Państwu również z możliwością skorzystania z pomocy.

Upadłość konsumencka Gdynia – bezpłatne porady!

W związku z trudną sytuacją związaną z koronawirusem uruchomiliśmy bezpłatny dyżur telefonicznych porad prawnych. W celu skorzystania z bezpłatnej porady bądź bezpłatnej analizy prawno – finansowej sytuacji wystarczy umówić się na konsultacje. Aby skonsultować swój problem, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie głównej. W wysyłanej wiadomości opisz swój problem lub pozostaw numer kontaktowy oraz dzień i godzinę, w których moglibyśmy porozmawiać.

Osoby, które wolą spotkać się bezpośrednio mogą umówić się na spotkanie w nami na spotkanie w Gdyni. W celu umówienia się na wizytę w biurze należy zarezerwować wizytę telefonicznie, dzwoniąc pod numer 788 739 178. A tutaj wskazówki dojazdu – ul. Pułaskiego 6 lok. 306.

Upadłość konsumencka to ostatnia deska ratunku

Zawsze głośno powtarzamy, że upadłość konsumencka to ostatnia deska ratunku! Są również inne wyjścia, które opisujemy na naszym blogu. Jednym z nich jest możliwość zawarcia układu na zgromadzeniu wierzycieli. Dowiedz się kto i kiedy może z niego skorzystać oraz jakie są zalety układu z wierzycielami.

Gdynia to możliwości

Gdynia jest miastem morza, morza możliwości. Dlatego tak chętnie wskazywana jest przez obywateli jako miejsce idealne do życia. Nic więc dziwnego, że Gdynia jako jedyne miasto w Polsce została wyróżniona przez LivCom Awards. Mało tego, w kategorii miast od 150 do 400 tysięcy mieszkańców w Europie Gdynia ustępuje tylko norweskiemu Bergen! Miejmy nadzieję i róbmy wszystko aby nie było gorzej. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmu, gdzie wiceprezydent ds. gospodarki Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała przedstawiła wachlarz pomocowy gdyńskiego falochronu!

Zapraszamy wszystkich do lektury pozostałych postów znajdujących się na blogu, a osobom chętnym do dyskusji proponujemy możliwość przystąpienia do facebookowiej grupy upadłość konsumencka Trójmiasto i okolice.
Do usłyszenia niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *